Ekonomik ve Ucuz Linux Hosting Paketleri

Ekonomik hosting paketlerimiz bütçenize uygun olması ve ufak projelerinizde kullanabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır.

Maksimum İşlemci Performansı

Kaynaklarımız var, CPU, bellek, giriş işlemleri, G/Ç, ne zaman isterseniz hazır, ihtiyacınız olduğu anda yükseltebilirsiniz. Anlık 2 Core kadar CPU işlemci gücünü sitenizde kullanabilirsiniz.

SAS Storage Depolama

Bir daha asla çalışmalarınızı kaybetmeyin. netsihirbazi.com dan aldığınız hiç bir hosting hizmetinde bunun başınıza gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz evet tüm sitelerinizi ücretsiz olarak yedekliyoruz ve ücretsiz geriye yüklüyoruz.

İşletmeniz Web sitenizle büyüsün

Global veri merkezleri ile daha hızlı sayfa yükleme süreleri .%99,8 çalışma garantisi, sektör standardı kontrol paneliyle ihtiyacınız olan tüm hosting özelliklerine anında erişim.

Başlangıç

16,90 TL/Yıllık
500 MB Disk Alanı
5 GB Aylık Trafik
1 Web Sitesi Barındırma
5 Adet E-Mail Hesabı
1 Adet MySQL Veritabanı
Ücretsiz ve Anında Kurulum
cPanel Kontrol Paneli
Haftalık Yedekleme
7/24 Teknik Destek
Ücretsiz SSL Sertifikası

Standart

36,90 TL/Yıllık
1 GB Disk Alanı
15 GB Aylık Trafik
1 Web Sitesi Barındırma
10 Adet E-Mail Hesabı
2 Adet MySQL Veritabanı
Ücretsiz ve Anında Kurulum
cPanel Kontrol Paneli
Haftalık Yedekleme
7/24 Teknik Destek
Ücretsiz SSL Sertifikası

İdeal

76,90 TL/Yıllık
5 GB Disk Alanı
100 GB Aylık Trafik
5 Web Sitesi Barındırma
20 Adet E-Mail Hesabı
5 Adet MySQL Veritabanı
Ücretsiz ve Anında Kurulum
cPanel Kontrol Paneli
Haftalık Yedekleme
7/24 Teknik Destek
Ücretsiz SSL Sertifikası

Limitsiz

169,90 TL/Yıllık
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
Limitsiz Web Sitesi Barındırma
Limitsiz E-Mail Hesabı
Limitsiz MySQL Veritabanı
Ücretsiz ve Anında Kurulum
cPanel Kontrol Paneli
Haftalık Yedekleme
7/24 Teknik Destek
Ücretsiz SSL Sertifikası
[titles text=”JTNDc3Ryb25nJTNFJTBBVCVDMyVCQ20lMjBQbGFubGFyJUM0JUIxbSVDNCVCMXphJTIwRGFoaWwlMjAlQzMlOTZ6ZWxsaWtsZXIlMEElM0MlMkZzdHJvbmclM0U=” type=”h1″ effect=” animated eff-fadeIn delay-200ms”][margin margin_top=”20px”]
Net Sihirbazı
Kalitesi
Limitsiz
Veritabanı
Tek Tıkla
Uygulama Kurulumu
99.9% Uptime
Garantisi
Kullanımı Kolay
Kontrol Paneli
[margin margin_top=”30px”]
Ücretsiz
Site Yapıcı
Ücretsiz
SSL Sertifikası
Ücretsiz
Taşıma
15 Gün
Para İade Garantisi
7/24/365
Özel Teknik Destek
[titles text=”JTNDc3Ryb25nJTNFJTBBTSVDMyVCQyVDNSU5RnRlcmlsZXJpbWl6JTIwQml6aW0lMjBIYWtrJUM0JUIxbSVDNCVCMXpkYSUyME5lJTIwRGl5b3IlM0YlMEElM0MlMkZzdHJvbmclM0U=” type=”h2″][margin margin_top=”20px”][testimonials words=”40″ category=”partners” template=”testimonial/layout-3.php” order=”desc”]
[titles text=”JTNDc3Ryb25nJTNFJTBBU1NTJTIwLSUyMFNvcnVsYXIlQzQlQjFuJUM0JUIxeiUyMG0lQzQlQjElMjB2YXIlM0YlMjBDZXZhcGxheWFsJUM0JUIxbSUyMSUwQSUzQyUyRnN0cm9uZyUzRQ==” type=”h1″][margin margin_top=”30px”]

Neden Linux Hosting

PHP web tabanlı sitelerinizi barındırabileceğiniz Linux Hostingler, Netsihirbazı tarafından sunulan ücretsiz Litespeed ve cloudlinux ile daha stabilize ve hızlı çalışmaktadır.

Web Alanım Dolduğunda Sitem Kapanır Mı?

Satın almış olduğunuz hosting alanının dolması halinde Netsihirbazı hesabınızı kapatmaz ve bir üst pakete geçmeniz gerektiğini tarafınıza iletir. Böylece sitenizin yayınında bir kesilme söz konusu olmaz.

Kaç Site Barındırabilirim?

Satın almış&alacağınız paket detaylarında “Web Siteleri Sayısı” bölümünden kaç site barındırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İstediğim Zaman Değişiklik Yapabilir Miyim?

Satın almış olduğunuz hosting paketini dilediğiniz zaman değiştirebilir, bir üst ya da bir alt pakete sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Teknik Destek Ücretli Mi?

Netsihirbazı üzerinden satın almış olduğunuz Linux Hosting ile ilgili talep edeceğiniz teknik desteklerin tamamı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Neden Ucuz?

Netsihirbazı sağlamış olduğu Linux Hosting hizmetini kendi sunucularından sağladığından dolayı, arada aracılar bulunmaz ve düşük fiyata yüksek kaliteyi garanti eder.

Güvenilir Mi?

Netsihirbazı tarafından sizlere sunulan tüm hizmetlerde olduğu gibi Linux Hosting hizmeti de güvenli bir şekilde sağlanmakta ve Netsihirbazı garantisi altında yer almaktadır.

Sunucular Türkiye’de Mi?

Netsihirbazı bünyesinde yer alan tüm sunucular kendi sunucusu olduğundan dolayı, Türkiye’de bulunan şirket adresi içerisinde yer almaktadır. Yurtdışı paketlerimiz için diğer sayfaları gezmeniz gerekmektedir.