Aylık Sabit Fiyatlandırma

Sabit fiyat garantisi ile cebinizi koruyor, işinize ve size değer veriyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı aylık sabit ödeme ile kontrol altına alabileceğiniz tek nokta.

Sosyal Medyada Hızlı Yükseliş

Sosyal Medya hesaplarınızı biz yönetiyor ve hızlı bir yükseliş sağlıyoruz. Gerçek ve sizin işinizle ilgili kullanıcı kitlenizi arttırıyor. İş potansiyelinizi yükseltiyoruz.

Raporlama Sistemi

Sosyal Medya hesaplarınız ile ilgili tüm yapılan işlemler hakkında size özel raporlar hazırlıyor. Sizinle birlikte gelecek zamanlardaki tüm sosyal medya akışınızı planlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya, kişi ve(ya) kuruluşların hedef kitleleri ile iletişime geçebileceği, anlık olarak tüm yenilikleri geniş kitlelere ulaştırabileceği,
çok yüksek reklam bütçeleriyle ulaşabileceği hedef kitlesine çok daha düşük bütçe ve zamanda ulaşabileceği en önemli mecradır.

Günümüzde, bir çok marka için internette var olmak, sosyal medyada etkin olmak demektir. 

Etkin, pratik ve hızlı sonuç vermesi açısından yoğun ilgi gören sosyal medyayı doğru olarak kullanmak sanılanın
aksine hiç hafife alınmaması gereken, yoğun bir planlama ve takım çalışması gerektiren bir iştir.

Profesyonel bir ekip tarafından yapılan planlama, oluşturulan fikri destekleyecek olan, alanında uzman grafik tasarımcılar tarafından
hazırlanan görseller, animasyonlar ve videolar, etkileşimi arttıracak yazılımsal uygulamalar,
etkileşimi sürekli takip edecek ve hedef kitle ile diyalog içerisinde olacak destek ekibi.
Tüm bunlar bir araya geldiğinde doğru bir sosyal medya yönetiminden bahsetmek mümkün olmaktadır.

Günaydın, iyi haftalar, mutlu tatiller paylaşımları haricinde, yaratıcı, etkin ve başarılı sosyal medya yönetim çözümleri için doğru yerdesiniz.

Kurumsal İtibarınızı Güçlendirin
Markanızın konumlandırmasına uygun doğru içerik üretimi ile hedef kitlenize ulaşın ve beğeni toplayın. Markanın kurumsal diliyle bütünleşmiş gündemi takip eden paylaşımlar ile marka değerini ve bilinirliğini yükseltin.

İçerik Yönetimi

Net Sihirbazı sosyal medya yönetimi ile markanızın kurumsal kimliğine uygun içerikler üreterek sizi en doğru şekilde temsil eder. Bilgi verici, ilgi çekici ve haber değeri olan; metnin ve görselin uyum içinde olduğu özgün içerikler ile hedef kitlenin sempatisini toplar.

Planlı Paylaşım

Sosyal medya yönetiminin temel noktası olan haftalık veya aylık planlanmış içeriklerin paylaşımlarını üstlenen ve takibini yapan Net Sihirbazı Dijital, hayran kitlenizin genişlemesini ve müşteri etkileşiminin artmasını hedefler. 

Müşteri Sadakati

Sayfanıza gelen soruları markanızın ses tonuna uygun bir şekilde en kısa sürede cevaplar, daha fazla takipçi kazanmak ve var olan takipçileri kaybetmemek adına hedef kitlenin ilgi alanlarını araştırıp ona uygun içerikler üreterek müşteri sadakatini arttırır.

Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal medyada yerinizi alın veya almayın, tüketici markanız hakkında konuşmaya devam edecektir. Veya yerinizi alsanız da ilgi çekemeyebilirsiniz. Bu süreç kontrolden çıktığında her geçen gün markanıza daha çok zarar veren bir durum haline gelebilir. Bu sebeple Net Sihirbazı sosyal medya hesaplarınızı doğru strateji ve planlama ile yönetir.

Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markaya zarar verebilecek kriz anlarını önceden görebilmek çok önemlidir. Bunu yapabilmek için sürekli araştırmak ve senaryo çıkarmak gerekir. Net Sihirbazı herhangi bir krize sebep olabilecek konuları belirler ve önlem alır.

Sosyal medyadaki imajınızı doğru stratejiyle nasıl ve hangi içeriklerle yöneteceğinizi bize sorun.

Bize Ulaşın