Yurt Dışı Lokasyon VPS

VPS Server'da Yapabilecekleriniz

Fiziksel sunucuyu bir çok sanal sunucuya bölen ve CPU, RAM gibi kaynakların ortak kullanılabildiği, cloud server teknolojilerine göre düşük performanslı bir barındırma çözümüdür. VPS Server ürünlerinden herhangi birini satın aldıktan sonra kaynak kullanımınızın artması durumunda farklı bir pakete rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

Web projelerinizi barındırabilirsiniz.

Web hosting için kullanabilirsiniz.

Uzak masaüstü RDP ve SSH yapabilirsiniz.

Aylık Sabit Fiyatlandırma

US-VPS-1

USA Lokasyon

26,90 TLAylık
50 GB Disk
512 MB RAM
768 MB vSwap RAM
1000 GB Trafik
4 Adet CPU
1 Adet IP Adresi
300 Mbit Hat

US-VPS-2

USA Lokasyon

36,90 TLAylık
65 GB Disk
1 GB RAM
1536 MB vSwap RAM
2000 GB Trafik
4 Adet CPU
1 Adet IP Adresi
300 Mbit Hat

US-VPS-3

USA Lokasyon

66,90 TLAylık
80 GB Disk
2 GB RAM
3072 MB vSwap RAM
3000 GB Trafik
4 Adet CPU
1 Adet IP Adresi
300 Mbit Hat

US-VPS-4

USA Lokasyon

126,90 TLAylık
110 GB Disk
3 GB RAM
4608 MB vSwap RAM
4000 GB Trafik
4 Adet CPU
1 Adet IP Adresi
300 Mbit Hat

Kaliteli ve Profesyonel VPS Paketleri

En üst düzey donanımlarla sunduğumuz VPS hizmetleri ile en üst düzeyde performans sağlanmakta,
tecrübeli ekibimiz ile %99 uptime garantisi verilmektedir.
Virtual Private Serverlar ile Bir Adım Önde Olun !

VPS Server ile ilgili merak ettikleriniz

Ürün seçiminde size yardımcı olabilmek adına en sıkça sorulan soruların listesini derledik.. Eğer sorunuzun cevabını bulamıyorsanız ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız..

VPS Server, yüksek kapasiteye sahip sunucuların en az 2 ve üstü işlemciye sahip 1TB kadar RAM hafızası olan 12/24 disk bulunan sunucuların sanallaştırılması sonucu üretilen bir sunucu hizmetidir.

Windows / Linux / Debian tarzı işletim sistemlerinin her biri yüklenebilmektedir bu konuda bir kısıtlama bulunmaz.

VPS server yazılımsal olarak sanallaştırılan bir sistemdir işlemci ram gibi önemli kaynaklar yazılımsal olarak dağıtılır çok ufak uygulamalar içindir. VDS server ise size fiziksel olarak ayrılan RAM , İşlemci ve Disk kaynağından oluşan bir sunucudur. Ülkemizde ve Dünyada ağırlıklı olarak VMWARE sanallaştırma sistemi kullanılır.

VPS Server hizmetini satın aldığınız takdirde bu sunucu üzerinde web sitenizi yayınlayabilir, hosting hizmeti, mail servisleri oluşturabilir, ufak ve orta çaplı projeler muhasebe yazılımları, yedekleme, terminal bağlantısı gibi yazılımlarınızı güvenle barındırabilirsiniz.

Elbette uzak masa üstü RDP Windows işletim sistemi seçilmesi halinde kullanılabilmektedir ve kendi bilgisayarınız gibi kullanabilirsiniz. Linux ve sürümlerinde ise SSH bağlantısı ile bağlanabilirsiniz.

Evet, VPS Server hizmetini aynı zamanda başka bir sunucunuzu yedeklemek, yada farklı bir yazılım,muhasebe programınıza ait dosyaları ve veritabanlarını yedeklemek için kullanabilirsiniz.